Serwis i naprawa agd w Łodzi: lodówki, pralki, kuchenki i piekarniki.

ul.Kasprzaka 3, 91-078 Łódź, tel: 42 655 98, 502 463 318

Naprawa lodówki

naprawa lodówek łódź
Średni koszt naprawy: 80 - 120zł + koszt części

Naprawa lodówek

Lodówka to bez wątpienia jeden z najważniejszych sprzętów w twoim domu. Jej awaria jest zaś źródłem dużego stresu i sporych wydatków.

Zalana kuchnia i zepsute jedzenie (zwłaszcza to, które znajdowało się w zamrażarce) – to brzmi jak najgorszy sen. I choć awaria lodówki zawsze wiąże się z dużym stresem, to nie powinieneś mu ulegać. Reaguj najszybciej jak to tylko możliwe i powierz naprawę swojej lodówkę sprawdzonemu fachowcowi.

Problem zaczyna się gdy przyjdzie pora na rozszyfrowanie co jest przyczyną wadliwej pracy programatora oraz czy wystarczy naprawa programatora lub powinien zostać wymieniony na nowy.

Co psuje się w lodówce?

Lista podzespołów lodówki, które mogą ulec uszkodzeniu jest naprawdę długa. Najczęstsze awarie to:

  • Niedziałająca sprężarka. Ta awaria może być spowodowana niewłaściwym działaniem termostatu, klixonu (startera) lub samej sprężarki. Za nieprawidłowe funkcjonowanie tego podzespołu niekiedy odpowiada też ubytek czynnika chłodzącego.
  • Brak chłodzenia. Jeśli lodówka zdaje się normalnie działać, ale nie generuje oczekiwanej temperatury, przyczyn należy szukać w skraplaczu lub jego silniku, silniku parownika, termostacie lub kondensatorze sprężarki.
  • Awaria elektroniki

Bez względu na to, co stało się twojej lodówce, awaria powinna zostać zdiagnozowana i zlikwidowana przez fachowca. Zwłoka lub – co gorsza – próby samodzielnej naprawy chłodziarki kończą się zwykle pogłębieniem awarii, a w efekcie – jeszcze większymi stratami i wzrostem kosztów naprawy urządzenia.

Możesz mi zaufać

Dlatego jeśli zauważysz, że z twoją lodówką dzieje się coś niedobrego, nie czekaj na cud, a także nie próbuj naprawić jej bez odpowiednich narzędzi i wiedzy. Zaufaj specjaliście. Dotrę do twojego domu tak szybko, jak tylko to możliwe. Przywiozę ze sobą też części zamienne niezbędne do naprawy, dzięki czemu twoja lodówka szybciej odzyska sprawność.

Sprzęt AGD naprawiam już 30 lat. Przez ten czas zajmowałem się lodówkami wszystkich najważniejszych producentów obecnych na polskim rynku i zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu większość awarii usuwam naprawdę wszystko.

Wiem też, że awaria lodówki zwykle jest i tak sporym obciążeniem dla twojego budżetu – do kosztów uszkodzonych podzespołów doliczyć trzeba przecież zepsute jedzenie i ewentualne zalanie kuchni. Dlatego swoje usługi oferuję w przystępnych cenach – poza kosztami zakupu części zamiennych, przeciętny koszt usługi waha się od 80 do 120 złotych.

Co możemy dla Ciebie naprawić